Ana Sayfa Promosyon Bez Çanta Ham Bez Çanta
Ham Bez Çanta
  • Ham Bez Çanta
Ham Bez Çanta
Ürün Kodu : CANTA-1002

Promosyon Ham Bez Çanta

Promosyon bez çantalarımız pamuk ve tela kumaşlardan üretilmektedir.İlanda görmüş olduğunuz ürünümüz baskısız promosyon bez çanta modelimizdir. Baskısız promosyon bez çantalar en çok kullanılan promosyon ürünüdür. Yaz ve kış mevsimlerinin tercihi %100 ham bez çantalar hem yumuşak yapıda olup hem de geri dönüşüm özelliklerine sahiptir.

Promosyon ham bez çantaların üzerine firmanızın ismi ve logosunu basma hizmeti vermekteyiz. Baskılı ham bez çantalar oldukça etkili bir reklam aracı olarak görülmektedir.Promosyon bez çantaları pamuk ve tela kumaştan imal edebilmekteyiz. Bez çanta üretiminde kullanılan kumaş türü ve kalitesi sunmuş olduğumuz fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir.

Toptan baskılı promosyon bez çanta siparişleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Ham Bez Çanta Baskı


Promosyon bez çanta ürünleri üzeri firma logo ve isminizi nakış ve baskı yöntemleri uygulayabilmekteyiz. Pamuk ham bez çanta üzerine genellikle emprime baskı veya digital transfer baskı tekniği uygulamaktayız.

Logonuzun renk sayısına ve tasarımına göre; transfer baskı,serigrafi baskı veya emprime baskı çeşitlerimiz mevcuttur. Promosyon bez çanta baskı fiyatlandırması hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Ham Bez Çanta Özellikler


En:35cm Boy:40cm

46 Tel / 140 gr ham bez kumaş


2 Taraf Tek Renk Baskılı

Uzun Saplı Model

Baskı Yapılabilir

Farklı Renk Seçenekleri Mevcuttur

Fiyatlarımıza KDV (%8) değildir.

0543 380 71 44 nolu telefon numarası üzerinden destek alabilirsiniz.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.