Ana Sayfa Promosyon Yelek İkaz Yeleği
İkaz Yeleği Beyaz
  • İkaz Yeleği Beyaz
İkaz Yeleği Beyaz
Ürün Kodu : YELEK-1001
Renk
Beyaz
Promosyon İkaz Yeleği Beyaz

Promosyon ikaz yeleklerimiz raşel kumaşlardan üretilmektedir.İlanda görmüş olduğunuz ürünümüz beyaz renk promosyon ikaz yeleği modelimizdir. Promosyon ikaz yelekleri yaz ve kış aylarında en çok kullanılan promosyon ürünlerdendir. Yaz ve kış mevsimlerinin tercihi %100 raşel reflektörlü ikaz yelekleri hem sert yapıda olup hem de ter itme özelliklerine sahiptir.

Promosyon ikaz yeleklerinin üzerine firmanızın ismi ve logosunu basma hizmeti vermekteyiz. Baskılı promosyon ikaz yelekleri oldukça etkili bir reklam aracı olarak görülmektedir.Promosyon ikaz yelekleri raşel kumaştan imal edebilmekteyiz. İkaz yelek üretiminde kullanılan kumaş türü ve kalitesi sunmuş olduğumuz fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir.

Toptan baskılı promosyon ikaz yelek siparişleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon İkaz Yelek Baskı

Promosyon ikaz yelek ürünleri üzeri firma logo ve isminizi nakış ve baskı yöntemleri uygulayabilmekteyiz. Promosyon reflektörlü ikaz yelek üzerine genellikle baskı tekniği uygulamaktayız.

Logonuzun renk sayısına ve tasarımına göre; transfer baskı,serigrafi baskı veya emprime baskı çeşitlerimiz mevcuttur. Promosyon ikaz yelek baskı fiyatlandırması hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon İkaz Yeleği Beyaz Özellikler

Raşel Kumaş

Reflektörlü


Baskı Yapılabilir

Yağmura Dayanıklı


Farklı Renk Seçenekleri Mevcuttur

Fiyatlarımıza KDV (%8) ve baskı dahil değildir.


0543 380 71 44 nolu telefon numarası üzerinden destek alabilirsiniz.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.