Ana Sayfa Promosyon Atkı Bere Eldiven Örme Eldiven
Örme Eldiven Siyah
  • Örme Eldiven Siyah
Örme Eldiven Siyah
Ürün Kodu : ELDİVEN-1001
Renk
Siyah

Promosyon Örme Eldiven Siyah

Promosyon eldivenlerimiz örme iplikten üretilmektedir.İlanda görmüş olduğunuz ürünümüz siyah renk örme promosyon eldiven modelimizdir. Promosyon örme eldivenler kış aylarında en çok kullanılan promosyon ürünüdür. Kış mevsimlerinin tercihi %100 örme eldivenler hem yumuşak yapıda olup hem de ter çekme özelliklerine sahiptir.

Promosyon eldivenlerin üzerine firmanızın ismi ve logosunu basma hizmeti vermekteyiz. Baskılı promosyon eldivenler oldukça etkili bir reklam aracı olarak görülmektedir.Promosyon eldivenlerimizi polar ve örme iplikten imal edebilmekteyiz. Eldiven üretiminde kullanılan kumaş türü ve kalitesi sunmuş olduğumuz fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir.

Toptan baskılı promosyon eldiven siparişleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Eldiven Baskı


Promosyon eldiven ürünleri üzeri firma logo ve isminizi nakış ve baskı yöntemleri uygulayabilmekteyiz. Promosyon örme eldiven üzerine genellikle logo nakış uygulaması yapmaktayız.

Logonuzun renk sayısına ve tasarımına göre; transfer baskı, serigrafi baskı veya emprime baskı çeşitlerimiz mevcuttur. Promosyon eldiven nakış fiyatlandırması hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Örme Eldiven Siyah Özellikler


Örme İplik


Nakış Yapılabilir

Farklı Renk Seçenekleri Mevcuttur

Fiyatlarımıza KDV (%8) ve baskı dahil değildir.


0543 380 71 44 nolu telefon numarası üzerinden destek alabilirsiniz.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.