Ana Sayfa Promosyon Atkı Bere Eldiven Polar Bere
Polar Bere Siyah
  • Polar Bere Siyah
Polar Bere Siyah
Ürün Kodu : BERE-1007
Renk
Pembe

Promosyon Polar Bere Siyah

Promosyon berelerimiz polar kumaşlardan üretilmektedir.İlanda görmüş olduğunuz ürünümüz siyah renk polar promosyon bere modelimizdir. Promosyon polar bereler kış aylarında en çok kullanılan promosyon ürünüdür. Kış mevsimlerinin tercihi %100 polar bereler hem yumuşak yapıda olup hem de ter çekme özelliklerine sahiptir.

Promosyon berelerin üzerine firmanızın ismi ve logosunu basma hizmeti vermekteyiz. Baskılı promosyon bereler oldukça etkili bir reklam aracı olarak görülmektedir.Promosyon berelerimizi polar ve örme iplikten imal edebilmekteyiz. Bere üretiminde kullanılan kumaş türü ve kalitesi sunmuş olduğumuz fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir.

Toptan baskılı promosyon bere siparişleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Bere Baskı


Promosyon bere ürünleri üzeri firma logo ve isminizi nakış ve baskı yöntemleri uygulayabilmekteyiz. Promosyon polar bere üzerine genellikle emprime baskı veya dijital transfer baskı tekniği uygulamaktayız. Örme bereler de genellikle logo nakış uygulaması yapmaktayız.

Logonuzun renk sayısına ve tasarımına göre; transfer baskı,serigrafi baskı veya emprime baskı çeşitlerimiz mevcuttur. Promosyon bere baskı fiyatlandırması hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Polar Bere Siyah Özellikler


180 - 200 gr Polar

Anti-Pilling Kumaş


Baskı Yapılabilir

Farklı Renk Seçenekleri Mevcuttur

Fiyatlarımıza KDV (%8) ve baskı dahil değildir.


0543 380 71 44 nolu telefon numarası üzerinden destek alabilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.