• Polar Eldiven Lacivert
Polar Eldiven Lacivert
Ürün Kodu : ELDİVEN-1005       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Renk

Promosyon Polar Eldiven Lacivert

Promosyon eldivenlerimiz polar kumaşlardan üretilmektedir.İlanda görmüş olduğunuz ürünümüz lacivert renk polar promosyon eldiven modelimizdir. Promosyon polar eldivenler kış aylarında en çok kullanılan promosyon ürünüdür. Kış mevsimlerinin tercihi %100 polar eldivenler hem yumuşak yapıda olup hem de ter çekme özelliklerine sahiptir.

Promosyon eldivenlerin üzerine firmanızın ismi ve logosunu basma hizmeti vermekteyiz. Baskılı promosyon eldivenler oldukça etkili bir reklam aracı olarak görülmektedir.Promosyon eldivenlerimizi polar ve örme iplikten imal edebilmekteyiz. Eldiven üretiminde kullanılan kumaş türü ve kalitesi sunmuş olduğumuz fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir.

Toptan baskılı promosyon eldiven siparişleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Eldiven Baskı


Promosyon eldiven ürünleri üzeri firma logo ve isminizi nakış ve baskı yöntemleri uygulayabilmekteyiz. Promosyon polar eldiven üzerine genellikle emprime baskı veya digital transfer baskı tekniği uygulamaktayız. Örme eldivenler de genellikle logo nakış uygulaması yapmaktayız.

Logonuzun renk sayısına ve tasarımına göre; transfer baskı,serigrafi baskı veya emprime baskı çeşitlerimiz mevcuttur. Promosyon eldiven baskı fiyatlandırması hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Polar Eldiven Lacivert Özellikler


Polar Kumaş

Anti-Pilling Kumaş


Baskı Yapılabilir

Farklı Renk Seçenekleri Mevcuttur

Fiyatlarımıza KDV (%8) ve baskı dahil değildir.


0543 380 71 44 nolu telefon numarası üzerinden destek alabilirsiniz.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten