Ana Sayfa Promosyon Atkı Bere Eldiven Kar Maskesi
Kar Maskesi Haki
  • Kar Maskesi Haki
Kar Maskesi Haki
Ürün Kodu : KARMASKE-1002
Renk
Haki

Promosyon Polar Kar Maskesi Haki

Promosyon kar maskelerimiz polar kumaşlardan üretilmektedir.İlanda görmüş olduğunuz ürünümüz haki renk polar promosyon kar maskesi modelimizdir. Promosyon polar kar maskeleri kış aylarında en çok kullanılan promosyon ürünüdür. Kış mevsimlerinin tercihi %100 polar kar maskeleri hem yumuşak yapıda olup hem de ter çekme özelliklerine sahiptir.

Promosyon kar maskelerinin üzerine firmanızın ismi ve logosunu basma hizmeti vermekteyiz. Baskılı promosyon kar maskeler oldukça etkili bir reklam aracı olarak görülmektedir.Promosyon kar maskelerimizi polar ve örme iplikten imal edebilmekteyiz. Kar maskeleri üretiminde kullanılan kumaş türü ve kalitesi sunmuş olduğumuz fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir.

Toptan baskılı promosyon polar kar maskeleri siparişleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Polar Kar Maskeleri Baskı


Promosyon kar maske ürünleri üzeri firma logo ve isminizi nakış ve baskı yöntemleri uygulayabilmekteyiz. Promosyon polar kar maskeleri üzerine genellikle emprime baskı veya digital transfer baskı tekniği uygulamaktayız. Örme kar maskeler dw genellikle logo nakış uygulaması yapmaktayız.

Logonuzun renk sayısına ve tasarımına göre; transfer baskı,serigrafi baskı veya emprime baskı çeşitlerimiz mevcuttur. Promosyon kar maskeleri baskı fiyatlandırması hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Polar Kar Maskeleri Haki Özellikler


180 - 220 gr Polar

Anti-Pilling Kumaş


Baskı Yapılabilir

Farklı Renk Seçenekleri Mevcuttur

Fiyatlarımıza KDV (%8) ve baskı dahil değildir.


0543 380 71 44 nolu telefon numarası üzerinden destek alabilirsiniz.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.