Ana Sayfa Promosyon Atkı Bere Eldiven Polar Şal
Polar Şal Siyah
  • Polar Şal Siyah
Polar Şal Siyah
Ürün Kodu : ATKI-1037
Renk
Siyah

Promosyon Polar Şal Siyah

Promosyon şallarımız polar kumaşlardan üretilmektedir.İlanda görmüş olduğunuz ürünümüz siyah renk polar promosyon şal modelimizdir. Promosyon polar şallar kış aylarında en çok kullanılan promosyon ürünüdür. Kış mevsimlerinin tercihi %100 polar şallar hem yumuşak yapıda olup hem de ter çekme özelliklerine sahiptir.

Promosyon şalların üzerine firmanızın ismi ve logosunu basma hizmeti vermekteyiz. Baskılı promosyon şallar oldukça etkili bir reklam aracı olarak görülmektedir.Promosyon şallarımızı polar ve örme iplikten imal edebilmekteyiz. Şal üretiminde kullanılan kumaş türü ve kalitesi sunmuş olduğumuz fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir.

Toptan baskılı promosyon şal siparişleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Şal Baskı


Promosyon Şal ürünleri üzeri firma logo ve isminizi nakış ve baskı yöntemleri uygulayabilmekteyiz. Promosyon polar şal üzerine genellikle emprime baskı veya digital transfer baskı tekniği uygulamaktayız. Örme şallar da genellikle logo nakış uygulaması yapmaktayız.

Logonuzun renk sayısına ve tasarımına göre; transfer baskı,serigrafi baskı veya emprime baskı çeşitlerimiz mevcuttur. Promosyon şal baskı fiyatlandırması hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Promosyon Polar Şal Siyah Özellikler


180 - 220 gr Polar

Anti-Pilling Kumaş

Uçları Püsküllü

50x150 cm


Baskı Yapılabilir

Farklı Renk Seçenekleri Mevcuttur

Fiyatlarımıza KDV (%8) ve baskı dahil değildir.


0543 380 71 44 nolu telefon numarası üzerinden destek alabilirsiniz.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.